Dla Naszych Dzieci

W załączeniu podziękowania, które jako organizator Konferencji "Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość”, inaugurującej akcję społeczną: „Nie odrzucaj swojego dziecka. Płać alimenty” otrzymaliśmy od Stowarzyszenia "Dla Naszych Dzieci".

Zapraszamy na konferencję prasową

Konferencja

Rada Izby Komorniczej w Łodzi zaprasza wszystkich dziennikarzy na konferencję prasową: „Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość”, która inauguruje akcję społeczną:  „Nie odrzucaj swojego dziecka. Płać alimenty”.

Program Konferencji "Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość"

Konferencja

Rada Izby Komorniczej w Łodzi przedstawia program  Konferencji „Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość”, która odbędzie się 18 września na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, o godzinie 13.00.

Patronat honorowy Ministra nad Konferencją

Patronat

Rada Izby Komorniczej w Łodzi z radością informuje, iż Minister Pracy i Polityki Społecznej Pan Władysław Kosiniak-Kamysz objął patronatem honorowym Konferencję  „Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość".

Konferencja o alimentach

Piotr Kłys

Konferencja „Alimenty w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość”,  która odbędzie się 18 września, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, jest szansą na rozpoczęcie ogólnopolskiej debaty o tym ważnym, choć często lekceważonym, problemie.

V Konferencja naukowa

Piotrkowska

Rada Izby Komorniczej w Łodzi uprzejmie informuje, iż w dniu 17 października 2014 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Radę Izby Komorniczej w Łodzi V Konferencja z cyklu "Komornicy Sądowi - pomiędzy fikcją medialną a rzeczywistością". Temat tegorocznej konferencji: ,,Eksmisja w XXI wieku – stan prawny a rzeczywistość”

IV Konferencja naukowa

Piotrkowska

Rada Izby Komorniczej w Łodzi uprzejmie informuje, iż w dniu 25 października 2013 r. w Łodzi odbędzie się organizowana przez Radę Izby Komorniczej w Łodzi IV Konferencja pod Honorowym Patronatem Ministra Sprawiedliwości RP "Komornicy Sądowi - pomiędzy fikcją medialną a rzeczywistością". Poniżej uprzejmie zamieszczamy szczegółowy program konferencji.