Lis

Komunikat dla aplikantów

Rada Izby Komorniczej w Łodzi wraz z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” serdecznie zapraszają na IV Dzień Otwarty Komorników Sądowych, który w tym roku poświęcony jest przede wszystkim problemom seniorów, a odbywa się pod hasłem: „Bo jeden podpis może przekreślić drugą młodość”.

20 listopada, w godzinach od 10.00 do 16.00, w kilkuset kancelariach komorniczych, na terenie całego kraju, będzie można uzyskać informacje i wskazówki, które pozwolą, nie tylko seniorom, uchronić się przed skutkami nierozważnego zarządzania własnym majątkiem. Adresy dyżurujących kancelarii oraz więcej informacji na stronie www.lepiejtowiedziec.pl.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawuje Ministerstwo Sprawiedliwości, zaś Patronami Medialnymi są: Dziennik Gazeta Prawna oraz Portal bankier.pl.