Paź

IX edycja konkursu Rising Stars 2020

Szanowni Państwo,

Trwa IX edycja prestiżowego konkursu Rising Stars Prawnicy – Liderzy jutra 2020 organizowanego przez Wolters Kluwer Polska. Kapituła konkursu wyłoni młodych prawników wyróżniających się wiedzą merytoryczną, pracą na rzecz państwa prawa i społeczeństwa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii w pracy. Czekamy na zgłoszenia!

Konkurs skierowany jest do młodych prawników, którzy 31 października 2020 r. nie ukończyli 35. roku życia. Wśród kryteriów oceny znalazły się również działalność pro bono, dbanie o jakość stanowienia i stosowania prawa oraz osiągnięcia naukowe i innowacyjność.

Do udziału w konkursie Rising Stars zapraszamy zarówno prawników pracujących w kancelariach, jak i w firmach oraz innych podmiotach (np. w samorządzie terytorialnym czy organizacjach pozarządowych).

Link do strony konkursowej: https://risingstars.wolterskluwer.pl/?utm_source=izby&utm_medium=tekst&utm_campaign=WKPL_LEG_EVE_LKP-Rising-Stars-2020-09-20_LFM/PRW0120005_CPO001&utm_term=RisingStars2020&utm_content=tekst