Mar

Ważna informacja

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną i zagrożeniem pandemią
koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Ministerstwa Sprawiedliwości i
Głównego Inspektora Sanitarnego, a przede wszystkim w trosce o zdrowie i
życie interesantów i personelu biura Izby informuję, że:
- od dnia 12 marca 2020 r. biuro Izby Komorniczej w Łodzi wstrzymuje do
odwołania bezpośrednią obsługę interesantów,
- pracownicy biura do Państwa dyspozycji pozostają pod numerem telefonu:
42 637-31-52 oraz adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- o dalszych decyzjach będę Państwa informował na bieżąco, na stronie
internetowej Izby.
Przewodniczący Rady Izby Komorniczej w Łodzi