Kwi

Bieg pod hasłem „ALIMENTY - płacę, bo dbam! płacę, bo kocham!”

Bieg pod hasłem: „ALIMENTY - płacę, bo dbam! płacę, bo kocham!”

Izba Komornicza w Łodzi wraz ze Stowarzyszeniem „Dla Naszych Dzieci” oraz Rzecznikiem Praw Dziecka zapraszają wszystkich amatorów biegania oraz tych, którzy chcieliby wspomóc ideę płacenia alimentów bez konieczności wszczynania egzekucji komorniczej, do udziału w biegu towarzyszącym głównemu wydarzeniu Zabiegana Łódź.

Bieg odbywa się pod hasłem: „ALIMENTY - płacę, bo dbam! płacę, bo kocham!”

- termin: 9 maja 2018 r.

- start o godz. 18:00