Lis

"Niealimentacja to przemoc. Poznaj swoje prawa."

Serdecznie zapraszamy na warsztaty: "Niealimentacja to przemoc. Poznaj swoje prawa." Warsztaty prowadzone będą przez Stowarzyszenie Poprawy Spraw Alimentacyjnych „Dla Naszych Dzieci” oraz Izbę Komorniczą w Łodzi, a organizowane są w ramach corocznej akcji "16 dni przeciwko przemocy ze względu na płeć".

Podczas zajęć samodzielni rodzice będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych informacji komornika, adwokata, mediatora oraz asystenta rodziny. Będzie to również szansa do zintegrowania się, nawiązania nowych znajomości, dyskusji oraz podzielenia się swoimi problemami i doświadczeniami.

Termin i miejsce warsztatów:

Łódzki Dom Kultury

ul. Traugutta 18