Lip

V Mistrzostwach Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu

Dziekan oraz członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w

V Mistrzostwach Prawników w Tenisie Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu.

Zawody odbędą się w dniach 5-6 SIERPNIA 2017 r. w Parku Tenisowym OLIMPIA w Poznaniu przy ul. Warmińskiej 1.

W turnieju mogą wziąć udział osoby, które są absolwentami studiów prawniczych.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach turniejowych prosimy o zgłoszenie wraz z podaniem daty urodzenia oraz nr telefonu

kontaktowego na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku wysokiej frekwencji o udziale w Mistrzostwach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do zapisów już teraz!

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o dokonanie przelewu na rachunek Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu o nr: 62 1090 1463 0000 0001 1517 4872.

Poniżej podsumowanie informacji o mistrzostwach

Wpisowe: 190 zł, aplikanci 150 zł - obejmuje m.in.: wynajem kortów, piłki, pełen catering oraz wieczorne przyjęcie.

Miejsce: Park Tenisowy Olimpia w Poznaniu, ul. Warmińska 1

Data: 5-6 sierpnia 2017 r. (sobota i niedziela) sobota godz. 9.30-18/19.00, niedziela 10.00-14.00

Kategorie:

Singiel kobiet OPEN