Mar

Bieg pod hasłem: „ALIMENTY - płacę, bo dbam! płacę, bo kocham!”

Izba Komornicza w Łodzi wraz ze Stowarzyszeniem „Dla Naszych Dzieci” zapraszają wszystkich amatorów biegania oraz tych, którzy chcieliby wspomóc ideę płacenia alimentów bez konieczności wszczynania egzekucji komorniczej, do udziału w biegu towarzyszącym głównemu wydarzeniu Zabiegana Łódź.

Zazwyczaj biegniemy do mety by zwyciężyć. Tym razem pobiegniemy, bo chcemy, aby Nasze Dzieci miały możliwość realizowania swoich marzeń i osiągania swoich celów w przyszłości.

Bieg odbywa się pod hasłem: „ALIMENTY - płacę, bo dbam! płacę, bo kocham!”

- termin: 8 marca 2017 r.

- start o godz. 18:45

- dystans 1,5 km

Dla 100 pierwszych uczestników mamy pamiątkowe koszulki!

Szczegóły wydarzenia: