Paź

Nowelizacja KPC i jej wpływ na egzekucje

W dniu 27.10.2016 r. w Hotelu Holiday Inn w Łodzi odbędą się warsztaty poświęcone tematyce:

Nowelizacji KPC i jej wpływie na egzekucję

Od dnia 08 września 2016 roku weszła w życie nowelizacja przepisów procedury cywilnej, która wprowadziła istotne zmiany w zakresie sposobu dokonywania czynności egzekucyjnych przez komorników sądowych, uprawnień wierzycieli oraz obowiązków dłużników. Dla zapewnienia sprawnego i skutecznego przebiegu egzekucji istotne okazuje się wypracowanie modelu współdziałania wierzycieli z organami egzekucyjnymi.

W programie:

Elektroniczny obrót pism, elektroniczne zajęcia rachunków bankowych

Dotychczasowe praktyki w ramach postępowania egzekucyjnego

Przykłady alternatywnych rozwiązań i działań wspierających

Wpływ zmian na praktykę wierzyciela, nowe możliwości i rozwiązania

Skutki wprowadzenia zmian

(szczegółowy program i informacje o organizatorach i prelegentach w załączeniu)

Osoby zainteresowane w/w tematyką oraz wzięciem udziału w szkoleniu proszone
są o bezpośredni kontakt i zgłoszenie na formularzu. Zgłoszenia online przez
formularz: http://practicalevents.pl/rezerwacja-miejsc/877/ lub telefonicznie pod
nr:737 464 409 (pani Anna Gierko). Cena 750 zł netto.